Продукція > ELJ > ELJNA82NMF
ELJNA82NMF
Виробник:
на замовлення 3600 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис ELJNA82NMF
Description: FIXED IND 82NH 380MA 270MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: 1210 (3225 Metric), Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, DC Resistance (DCR): 270mOhm Max, Q @ Freq: 10 @ 100MHz, Frequency - Self Resonant: 500MHz, Material - Core: Non-Magnetic, Inductance Frequency - Test: 100 MHz, Height - Seated (Max): 0.094" (2.40mm), Inductance: 82 nH, Current Rating (Amps): 380 mA.
Інші пропозиції ELJNA82NMF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELJ-NA82NMF ELJ-NA82NMF Виробник : Panasonic Electronic Components ELJ-RF%2CRE%2CND%2CNC%2CNA_Rev_Feb_2016.pdf Description: FIXED IND 82NH 380MA 270MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Wirewound
DC Resistance (DCR): 270mOhm Max
Q @ Freq: 10 @ 100MHz
Frequency - Self Resonant: 500MHz
Material - Core: Non-Magnetic
Inductance Frequency - Test: 100 MHz
Height - Seated (Max): 0.094" (2.40mm)
Inductance: 82 nH
Current Rating (Amps): 380 mA
товару немає в наявності
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Wirewound
Q @ Freq: 10 @ 100MHz
Material - Core: Non-Magnetic
Inductance: 82 nH
Current Rating (Amps): 380 mA