ELJ-NA8R2JF
ELJ-NA8R2JF Panasonic Electronic Components
ELJ(RF,RE,ND,NC,NA).pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: FIXED IND 8.2UH 60MA 11 OHM SMD
Написати відгук
Інші пропозиції ELJ-NA8R2JF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELJ-NA8R2JF ELJ-NA8R2JF Виробник : Panasonic Electronic Components ELJ(RF,RE,ND,NC,NA).pdf Description: FIXED IND 8.2UH 60MA 11 OHM SMD
товару немає в наявності