ELJNC18NKF PANASONIC
Виробник: PANASONIC
18N-2520
на замовлення 15580 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 18NH 250MA 400MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Package / Case: 1008 (2520 Metric), Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -20°C ~ 85°C, DC Resistance (DCR): 400mOhm Max, Q @ Freq: 10 @ 100MHz, Frequency - Self Resonant: 1.55GHz, Material - Core: Non-Magnetic, Inductance Frequency - Test: 100 MHz, Supplier Device Package: 1008 (2520 Metric), Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm), Part Status: Obsolete, Inductance: 18 nH, Current Rating (Amps): 250 mA.
Інші пропозиції ELJNC18NKF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELJ-NC18NKF ELJ-NC18NKF Виробник : Panasonic Electronic Components ELJ-RF%2CRE%2CND%2CNC%2CNA_Rev_Feb_2016.pdf Description: FIXED IND 18NH 250MA 400MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Package / Case: 1008 (2520 Metric)
Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Wirewound
Operating Temperature: -20°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR): 400mOhm Max
Q @ Freq: 10 @ 100MHz
Frequency - Self Resonant: 1.55GHz
Material - Core: Non-Magnetic
Inductance Frequency - Test: 100 MHz
Supplier Device Package: 1008 (2520 Metric)
Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm)
Part Status: Obsolete
Inductance: 18 nH
Current Rating (Amps): 250 mA
товару немає в наявності
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Wirewound
Q @ Freq: 10 @ 100MHz
Material - Core: Non-Magnetic
Part Status: Obsolete
Inductance: 18 nH
Current Rating (Amps): 250 mA