Продукція > ELJ > ELJNC47NJF
ELJNC47NJF
Виробник:
на замовлення 18000 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис ELJNC47NJF
Description: FIXED IND 47NH 205MA 590 MOHM.
Інші пропозиції ELJNC47NJF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELJ-NC47NJF ELJ-NC47NJF Виробник : Panasonic Electronic Components ELJ(RF,RE,ND,NC,NA).pdf Description: FIXED IND 47NH 205MA 590 MOHM
товару немає в наявності
товару немає в наявності