Продукція > ELJ > ELJNC56NJF
ELJNC56NJF
Виробник:
на замовлення 40000 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис ELJNC56NJF
Description: FIXED IND 56NH 200MA 630 MOHM.
Інші пропозиції ELJNC56NJF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELJ-NC56NJF ELJ-NC56NJF Виробник : Panasonic Electronic Components ELJ(RF,RE,ND,NC,NA).pdf Description: FIXED IND 56NH 200MA 630 MOHM
товару немає в наявності
товару немає в наявності