ELJNCR18KF Panasonic
Виробник: Panasonic
2005+
на замовлення 10000 шт:
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 180NH 155MA 1.05OHM SM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Package / Case: 1008 (2520 Metric), Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -20°C ~ 85°C, DC Resistance (DCR): 1.05Ohm Max, Q @ Freq: 10 @ 25.2MHz, Frequency - Self Resonant: 300MHz, Material - Core: Non-Magnetic, Inductance Frequency - Test: 25.2 MHz, Supplier Device Package: 1008 (2520 Metric), Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm), Inductance: 180 nH, Current Rating (Amps): 155 mA.
Інші пропозиції ELJNCR18KF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELJ-NCR18KF ELJ-NCR18KF Виробник : Panasonic Electronic Components ELJ-RF%2CRE%2CND%2CNC%2CNA_Rev_Feb_2016.pdf Description: FIXED IND 180NH 155MA 1.05OHM SM
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Package / Case: 1008 (2520 Metric)
Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Wirewound
Operating Temperature: -20°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR): 1.05Ohm Max
Q @ Freq: 10 @ 25.2MHz
Frequency - Self Resonant: 300MHz
Material - Core: Non-Magnetic
Inductance Frequency - Test: 25.2 MHz
Supplier Device Package: 1008 (2520 Metric)
Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm)
Inductance: 180 nH
Current Rating (Amps): 155 mA
товару немає в наявності
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Wirewound
Q @ Freq: 10 @ 25.2MHz
Material - Core: Non-Magnetic
Inductance: 180 nH
Current Rating (Amps): 155 mA