Продукція > ELJ > ELJND10NKF
ELJND10NKF
Виробник:
на замовлення 5250 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис ELJND10NKF
Description: FIXED IND 10NH 540MA 180MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -20°C ~ 85°C, DC Resistance (DCR): 180mOhm Max, Q @ Freq: 10 @ 100MHz, Frequency - Self Resonant: 3.3GHz, Material - Core: Non-Magnetic, Inductance Frequency - Test: 100 MHz, Supplier Device Package: 0805 (2012 Metric), Height - Seated (Max): 0.057" (1.45mm), Part Status: Obsolete, Inductance: 10 nH, Current Rating (Amps): 540 mA.
Інші пропозиції ELJND10NKF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELJ-ND10NKF ELJ-ND10NKF Виробник : Panasonic Electronic Components ELJ-RF,RE,ND,NC,NA_Rev_Feb_2016.pdf Description: FIXED IND 10NH 540MA 180MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Wirewound
Operating Temperature: -20°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR): 180mOhm Max
Q @ Freq: 10 @ 100MHz
Frequency - Self Resonant: 3.3GHz
Material - Core: Non-Magnetic
Inductance Frequency - Test: 100 MHz
Supplier Device Package: 0805 (2012 Metric)
Height - Seated (Max): 0.057" (1.45mm)
Part Status: Obsolete
Inductance: 10 nH
Current Rating (Amps): 540 mA
товару немає в наявності
Tolerance: ±10%
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Wirewound
Q @ Freq: 10 @ 100MHz
Material - Core: Non-Magnetic
Part Status: Obsolete
Inductance: 10 nH
Current Rating (Amps): 540 mA