Продукція > ELJ > ELJND12NJF
ELJND12NJF
Виробник:
на замовлення 77110 шт:
Написати відгук
Технічний опис ELJND12NJF
Description: FIXED IND 12NH 535MA 240MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -20°C ~ 85°C, DC Resistance (DCR): 240mOhm Max, Q @ Freq: 10 @ 100MHz, Frequency - Self Resonant: 3.3GHz, Material - Core: Non-Magnetic, Inductance Frequency - Test: 100 MHz, Supplier Device Package: 0805 (2012 Metric), Height - Seated (Max): 0.057" (1.45mm), Inductance: 12 nH, Current Rating (Amps): 535 mA.
Інші пропозиції ELJND12NJF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELJ-ND12NJF ELJ-ND12NJF Виробник : Panasonic Electronic Components ELJ-RF%2CRE%2CND%2CNC%2CNA_Rev_Feb_2016.pdf Description: FIXED IND 12NH 535MA 240MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Wirewound
Operating Temperature: -20°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR): 240mOhm Max
Q @ Freq: 10 @ 100MHz
Frequency - Self Resonant: 3.3GHz
Material - Core: Non-Magnetic
Inductance Frequency - Test: 100 MHz
Supplier Device Package: 0805 (2012 Metric)
Height - Seated (Max): 0.057" (1.45mm)
Inductance: 12 nH
Current Rating (Amps): 535 mA
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5%
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Wirewound
Q @ Freq: 10 @ 100MHz
Material - Core: Non-Magnetic
Inductance: 12 nH
Current Rating (Amps): 535 mA