Продукція > ELJ > ELJND15NJF
ELJND15NJF
Виробник:
на замовлення 4900 шт:
Написати відгук
Технічний опис ELJND15NJF
Description: FIXED IND 15NH 520MA 240MOHM SMD, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2015 Metric), Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -20°C ~ 85°C, DC Resistance (DCR): 240mOhm Max, Q @ Freq: 12 @ 100MHz, Frequency - Self Resonant: 3GHz, Material - Core: Non-Magnetic, Inductance Frequency - Test: 100 MHz, Supplier Device Package: 0805 (2015 Metric), Height - Seated (Max): 0.050" (1.28mm), Inductance: 15 nH, Current Rating (Amps): 520 mA.
Інші пропозиції ELJND15NJF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELJ-ND15NJF ELJ-ND15NJF Виробник : Panasonic Electronic Components ELJ-RF,RE,ND,NC,NA_Rev_Feb_2016.pdf Description: FIXED IND 15NH 520MA 240MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5%
Package / Case: 0805 (2015 Metric)
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Wirewound
Operating Temperature: -20°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR): 240mOhm Max
Q @ Freq: 12 @ 100MHz
Frequency - Self Resonant: 3GHz
Material - Core: Non-Magnetic
Inductance Frequency - Test: 100 MHz
Supplier Device Package: 0805 (2015 Metric)
Height - Seated (Max): 0.050" (1.28mm)
Inductance: 15 nH
Current Rating (Amps): 520 mA
товару немає в наявності
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Wirewound
Q @ Freq: 12 @ 100MHz
Material - Core: Non-Magnetic
Inductance: 15 nH
Current Rating (Amps): 520 mA