ELJND15NKF PANASONIC
Виробник: PANASONIC
02+
на замовлення 1888 шт:
Написати відгук
Description: FIXED IND 15NH 520MA 240 MOHM.
Інші пропозиції ELJND15NKF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELJ-ND15NKF ELJ-ND15NKF Виробник : Panasonic Electronic Components ELJ-RF,RE,ND,NC,NA_Rev_Feb_2016.pdf Description: FIXED IND 15NH 520MA 240 MOHM
товару немає в наявності