Продукція > ELJ > ELJND18NKF
ELJND18NKF
Виробник:
на замовлення 6000 шт:
Написати відгук
Технічний опис ELJND18NKF
Description: FIXED IND 18NH 480MA 290 MOHM.
Інші пропозиції ELJND18NKF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELJ-ND18NKF ELJ-ND18NKF Виробник : Panasonic Electronic Components ELJ(RF,RE,ND,NC,NA).pdf Description: FIXED IND 18NH 480MA 290 MOHM
товару немає в наявності
товару немає в наявності