ELJND1R0JF PANASONIC
Виробник: PANASONIC
SMD
на замовлення 86200 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 1UH 120MA 3.88 OHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -20°C ~ 85°C, DC Resistance (DCR): 3.88Ohm Max, Q @ Freq: 8 @ 7.96MHz, Frequency - Self Resonant: 80MHz, Material - Core: Non-Magnetic, Inductance Frequency - Test: 7.96 MHz, Supplier Device Package: 0805 (2012 Metric), Height - Seated (Max): 0.057" (1.45mm), Inductance: 1 µH, Current Rating (Amps): 120 mA.
Інші пропозиції ELJND1R0JF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELJ-ND1R0JF ELJ-ND1R0JF Виробник : Panasonic Electronic Components ELJ-RF%2CRE%2CND%2CNC%2CNA_Rev_Feb_2016.pdf Description: FIXED IND 1UH 120MA 3.88 OHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Wirewound
Operating Temperature: -20°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR): 3.88Ohm Max
Q @ Freq: 8 @ 7.96MHz
Frequency - Self Resonant: 80MHz
Material - Core: Non-Magnetic
Inductance Frequency - Test: 7.96 MHz
Supplier Device Package: 0805 (2012 Metric)
Height - Seated (Max): 0.057" (1.45mm)
Inductance: 1 µH
Current Rating (Amps): 120 mA
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5%
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Wirewound
Q @ Freq: 8 @ 7.96MHz
Material - Core: Non-Magnetic
Inductance: 1 µH
Current Rating (Amps): 120 mA