Продукція > ELJ > ELJND27NKF
ELJND27NKF
Виробник:
на замовлення 119580 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис ELJND27NKF
Дросель SMD, L = 27 нГн, Idc, А = 0,455, Точн, % = 10, Q = 150 @ 100 МГц, Rdc, мОм = 340, SRF, МГц = 2,5 ГГц, Габ. розм, мм = 2,00 x 1,25 x 1,45, Конфіг. = 0805, Тексп, °С = -20...+85, Екранування = Ні, Тип осердя = Немагнітне,... Група товару: Індуктивно, кількість в упаковці: 3000 шт.
Інші пропозиції ELJND27NKF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELJ-ND27NKF Виробник : Panasonic Electronic Components elj_panasonic.pdf Дросель SMD, L = 27 нГн, Idc, А = 0,455, Точн, % = 10, Q = 150 @ 100 МГц, Rdc, мОм = 340, SRF, МГц = 2,5 ГГц, Габ. розм, мм = 2,00 x 1,25 x 1,45, Конфіг. = 0805, Тексп, °С = -20...+85, Екранування = Ні, Тип осердя = Немагнітне,... Група товару: Індуктивно
товару немає в наявності
ELJ-ND27NKF ELJ-ND27NKF Виробник : Panasonic Electronic Components ELJ(RF,RE,ND,NC,NA).pdf Description: FIXED IND 27NH 455MA 340 MOHM
товару немає в наявності