Продукція > ELJ > ELJND33NJF
ELJND33NJF
Виробник:
0805L
на замовлення 5960 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис ELJND33NJF
Description: FIXED IND 33NH 395MA 390 MOHM.
Інші пропозиції ELJND33NJF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELJ-ND33NJF ELJ-ND33NJF Виробник : Panasonic Electronic Components ELJ-RF,RE,ND,NC,NA_Rev_Feb_2016.pdf Description: FIXED IND 33NH 395MA 390 MOHM
товару немає в наявності