ELJ-ND33NKF
ELJ-ND33NKF Panasonic Electronic Components
ELJ-RF,RE,ND,NC,NA_Rev_Feb_2016.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: FIXED IND 33NH 395MA 390 MOHM
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції ELJ-ND33NKF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELJ-ND33NKF ELJ-ND33NKF Виробник : Panasonic Electronic Components ELJ-RF,RE,ND,NC,NA_Rev_Feb_2016.pdf Description: FIXED IND 33NH 395MA 390 MOHM