ELJ-ND39NJF
ELJ-ND39NJF Panasonic Electronic Components
ELJ(RF,RE,ND,NC,NA).pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: FIXED IND 39NH 390MA 410 MOHM
на замовлення 3521 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції ELJ-ND39NJF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELJ-ND39NJF ELJ-ND39NJF Виробник : Panasonic Electronic Components ELJ(RF,RE,ND,NC,NA).pdf Description: FIXED IND 39NH 390MA 410 MOHM
ELJND39NJF Виробник : PANASONIC 2006