ELJND47NJF PANASONIC
Виробник: PANASONIC
02+
на замовлення 1888 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 47NH 385MA 460MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -20°C ~ 85°C, DC Resistance (DCR): 460mOhm Max, Q @ Freq: 15 @ 100MHz, Frequency - Self Resonant: 1.65GHz, Material - Core: Non-Magnetic, Inductance Frequency - Test: 100 MHz, Supplier Device Package: 0805 (2012 Metric), Height - Seated (Max): 0.057" (1.45mm), Inductance: 47 nH, Current Rating (Amps): 385 mA.
Інші пропозиції ELJND47NJF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELJ-ND47NJF Виробник : Panasonic ELJ-ND47NJF.PDF Дросель SMD, L = 47 нГн, Idc, А = 0,385, Точн, % = 5, Q = 12 (min), Rdc, мОм = 460, SRF, МГц = 1 650, Конфіг. = 0805, Тексп, °С = -20...+85, Екранування = Ні,... Група товару: Індуктивності Корпус: 0805 Од. вим: шт
товару немає в наявності
ELJ-ND47NJF ELJ-ND47NJF Виробник : Panasonic Electronic Components ELJ-RF%2CRE%2CND%2CNC%2CNA_Rev_Feb_2016.pdf Description: FIXED IND 47NH 385MA 460MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Wirewound
Operating Temperature: -20°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR): 460mOhm Max
Q @ Freq: 15 @ 100MHz
Frequency - Self Resonant: 1.65GHz
Material - Core: Non-Magnetic
Inductance Frequency - Test: 100 MHz
Supplier Device Package: 0805 (2012 Metric)
Height - Seated (Max): 0.057" (1.45mm)
Inductance: 47 nH
Current Rating (Amps): 385 mA
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5%
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Wirewound
Q @ Freq: 15 @ 100MHz
Material - Core: Non-Magnetic
Inductance: 47 nH
Current Rating (Amps): 385 mA