ELJ-ND56NKF
ELJ-ND56NKF Panasonic Electronic Components
ELJ-RF,RE,ND,NC,NA_Rev_Feb_2016.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: FIXED IND 56NH 360MA 510MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Type: Wirewound
Operating Temperature: -20°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR): 510mOhm Max
Q @ Freq: 15 @ 100MHz
Frequency - Self Resonant: 1.55GHz
Material - Core: Non-Magnetic
Inductance Frequency - Test: 100 MHz
Supplier Device Package: 0805 (2012 Metric)
Height - Seated (Max): 0.057" (1.45mm)
Part Status: Obsolete
Inductance: 56 nH
Current Rating (Amps): 360 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 56NH 360MA 510MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -20°C ~ 85°C, DC Resistance (DCR): 510mOhm Max, Q @ Freq: 15 @ 100MHz, Frequency - Self Resonant: 1.55GHz, Material - Core: Non-Magnetic, Inductance Frequency - Test: 100 MHz, Supplier Device Package: 0805 (2012 Metric), Height - Seated (Max): 0.057" (1.45mm), Part Status: Obsolete, Inductance: 56 nH, Current Rating (Amps): 360 mA.
Інші пропозиції ELJ-ND56NKF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELJ-ND56NKF ELJ-ND56NKF Виробник : Panasonic Electronic Components ELJ-RF,RE,ND,NC,NA_Rev_Feb_2016.pdf Description: FIXED IND 56NH 360MA 510MOHM SMD
Tolerance: ±10%
Packaging: Cut Tape (CT)
Type: Wirewound
Q @ Freq: 15 @ 100MHz
Material - Core: Non-Magnetic
Part Status: Obsolete
Inductance: 56 nH
Current Rating (Amps): 360 mA