ELJ-ND68NJF
ELJ-ND68NJF Panasonic Electronic Components
ELJ-RF%2CRE%2CND%2CNC%2CNA_Rev_Feb_2016.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: FIXED IND 68NH 340MA 570MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Type: Wirewound
Operating Temperature: -20°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR): 570mOhm Max
Q @ Freq: 15 @ 100MHz
Frequency - Self Resonant: 1.45GHz
Material - Core: Non-Magnetic
Inductance Frequency - Test: 100 MHz
Supplier Device Package: 0805 (2012 Metric)
Height - Seated (Max): 0.057" (1.45mm)
Inductance: 68 nH
Current Rating (Amps): 340 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 68NH 340MA 570MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -20°C ~ 85°C, DC Resistance (DCR): 570mOhm Max, Q @ Freq: 15 @ 100MHz, Frequency - Self Resonant: 1.45GHz, Material - Core: Non-Magnetic, Inductance Frequency - Test: 100 MHz, Supplier Device Package: 0805 (2012 Metric), Height - Seated (Max): 0.057" (1.45mm), Inductance: 68 nH, Current Rating (Amps): 340 mA.
Інші пропозиції ELJ-ND68NJF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELJ-ND68NJF ELJ-ND68NJF Виробник : Panasonic Electronic Components ELJ-RF%2CRE%2CND%2CNC%2CNA_Rev_Feb_2016.pdf Description: FIXED IND 68NH 340MA 570MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5%
Type: Wirewound
Q @ Freq: 15 @ 100MHz
Material - Core: Non-Magnetic
Inductance: 68 nH
Current Rating (Amps): 340 mA