ELJ-NDR18KF
ELJ-NDR18KF Panasonic Electronic Components
ELJ-RF,RE,ND,NC,NA_Rev_Feb_2016.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: FIXED IND 180NH 195MA 1.61OHM SM
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Type: Wirewound
Operating Temperature: -20°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR): 1.61Ohm Max
Q @ Freq: 10 @ 25.2MHz
Frequency - Self Resonant: 600MHz
Material - Core: Non-Magnetic
Inductance Frequency - Test: 25.2 MHz
Supplier Device Package: 0805 (2012 Metric)
Height - Seated (Max): 0.057" (1.45mm)
Part Status: Obsolete
Inductance: 180 nH
Current Rating (Amps): 195 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 180NH 195MA 1.61OHM SM, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -20°C ~ 85°C, DC Resistance (DCR): 1.61Ohm Max, Q @ Freq: 10 @ 25.2MHz, Frequency - Self Resonant: 600MHz, Material - Core: Non-Magnetic, Inductance Frequency - Test: 25.2 MHz, Supplier Device Package: 0805 (2012 Metric), Height - Seated (Max): 0.057" (1.45mm), Part Status: Obsolete, Inductance: 180 nH, Current Rating (Amps): 195 mA.
Інші пропозиції ELJ-NDR18KF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELJ-NDR18KF ELJ-NDR18KF Виробник : Panasonic panasonic_aga0000ce42-1196983.pdf Fixed Inductors 0.18uH 10% 1.61ohm 195mA