Продукція > ELJ > ELJNJ10NGF2
ELJNJ10NGF2
Виробник:
на замовлення 4000 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис ELJNJ10NGF2
Description: FIXED IND 10NH 650MA 100 MOHM.
Інші пропозиції ELJNJ10NGF2
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELJ-NJ10NGF2 Виробник : Panasonic Electronic Components ELJ%20Inducter%20Series.pdf Description: FIXED IND 10NH 650MA 100 MOHM
товару немає в наявності