Продукція > ELJ > ELJNJ12NGF2
ELJNJ12NGF2
Виробник:
0603L
на замовлення 94000 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис ELJNJ12NGF2
Description: FIXED IND 12NH 600MA 130 MOHM.
Інші пропозиції ELJNJ12NGF2
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELJ-NJ12NGF2 Виробник : Panasonic Electronic Components ELJ%20Inducter%20Series.pdf Description: FIXED IND 12NH 600MA 130 MOHM
товару немає в наявності