Продукція > ELJ > ELJNJ27NJF2
ELJNJ27NJF2
Виробник:
на замовлення 6000 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис ELJNJ27NJF2
Description: FIXED IND 27NH 440MA 200 MOHM.
Інші пропозиції ELJNJ27NJF2
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELJ-NJ27NJF2 Виробник : Panasonic Electronic Components ELJ%20Inducter%20Series.pdf Description: FIXED IND 27NH 440MA 200 MOHM
товару немає в наявності