Продукція > ELJ > ELJNJ39NGF2
ELJNJ39NGF2
Виробник:
на замовлення 42000 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис ELJNJ39NGF2
Description: FIXED IND 39NH 400MA 250MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±2%, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, DC Resistance (DCR): 250mOhm Max, Q @ Freq: 40 @ 250MHz, Frequency - Self Resonant: 3.2GHz, Material - Core: Non-Magnetic, Inductance Frequency - Test: 250 MHz, Supplier Device Package: 0603 (1608 Metric), Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm), Inductance: 39 nH, Current Rating (Amps): 400 mA.
Інші пропозиції ELJNJ39NGF2
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELJ-NJ39NGF2 Виробник : Panasonic Electronic Components ELJ%20Inducter%20Series.pdf Description: FIXED IND 39NH 400MA 250MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±2%
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR): 250mOhm Max
Q @ Freq: 40 @ 250MHz
Frequency - Self Resonant: 3.2GHz
Material - Core: Non-Magnetic
Inductance Frequency - Test: 250 MHz
Supplier Device Package: 0603 (1608 Metric)
Height - Seated (Max): 0.031" (0.80mm)
Inductance: 39 nH
Current Rating (Amps): 400 mA