ELJ-NK10NJF Panasonic Electronic Components
ELJNK.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: FIXED IND 10NH 640MA 140MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR): 140mOhm Max
Q @ Freq: 26 @ 250MHz
Frequency - Self Resonant: 5.5GHz
Material - Core: Ceramic
Inductance Frequency - Test: 250 MHz
Supplier Device Package: 0402 (1005 Metric)
Height - Seated (Max): 0.024" (0.60mm)
Part Status: Obsolete
Inductance: 10 nH
Current Rating (Amps): 640 mA
Написати відгук
Description: FIXED IND 10NH 640MA 140MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Package / Case: 0402 (1005 Metric), Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, DC Resistance (DCR): 140mOhm Max, Q @ Freq: 26 @ 250MHz, Frequency - Self Resonant: 5.5GHz, Material - Core: Ceramic, Inductance Frequency - Test: 250 MHz, Supplier Device Package: 0402 (1005 Metric), Height - Seated (Max): 0.024" (0.60mm), Part Status: Obsolete, Inductance: 10 nH, Current Rating (Amps): 640 mA.
Інші пропозиції ELJ-NK10NJF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELJ-NK10NJF Виробник : Panasonic Electronic Components ELJNK.pdf Description: FIXED IND 10NH 640MA 140MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5%
Type: Drum Core, Wirewound
Q @ Freq: 26 @ 250MHz
Material - Core: Ceramic
Part Status: Obsolete
Inductance: 10 nH
Current Rating (Amps): 640 mA