Продукція > ELJ > ELJNK18NAF
ELJNK18NAF
Виробник:
на замовлення 13080 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис ELJNK18NAF
Description: FIXED IND 18NH 430MA 270 MOHM.
Інші пропозиції ELJNK18NAF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELJ-NK18NAF Виробник : Panasonic Electronic Components ELJNK.pdf Description: FIXED IND 18NH 430MA 270 MOHM
товару немає в наявності