Продукція > ELJ > ELJNK22NJF
ELJNK22NJF
Виробник:
на замовлення 280000 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис ELJNK22NJF
Description: FIXED IND 22NH 410MA 300 MOHM.
Інші пропозиції ELJNK22NJF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELJ-NK22NJF Виробник : Panasonic Electronic Components ELJNK.pdf Description: FIXED IND 22NH 410MA 300 MOHM
товару немає в наявності
товару немає в наявності