Продукція > ELJ > ELJNK27NAF
ELJNK27NAF
Виробник:
на замовлення 4016 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис ELJNK27NAF
Description: FIXED IND 27NH 350MA 470 MOHM.
Інші пропозиції ELJNK27NAF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELJ-NK27NAF Виробник : Panasonic Electronic Components ELJNK.pdf Description: FIXED IND 27NH 350MA 470 MOHM
товару немає в наявності
товару немає в наявності