ELJ-NK47NJF Panasonic Electronic Components
ELJNK.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: FIXED IND 47NH 220MA 1.05OHM SMD
Написати відгук
Інші пропозиції ELJ-NK47NJF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELJ-NK47NJF Виробник : Panasonic Electronic Components ELJNK.pdf Description: FIXED IND 47NH 220MA 1.05OHM SMD