ELJPA101KF PANASONIC
Виробник: PANASONIC
3225
на замовлення 2000 шт:
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 100UH 90MA 5 OHM SMD.
Інші пропозиції ELJPA101KF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELJ-PA101KF ELJ-PA101KF Виробник : Panasonic Electronic Components HighPower_Type_PF_PE_PC_PA_PB_LC_LA_Rev_Sep_2012.pdf Description: FIXED IND 100UH 90MA 5 OHM SMD
товару немає в наявності