Продукція > ELJ > ELJPA120KF
ELJPA120KF
Виробник:
на замовлення 12000 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис ELJPA120KF
Description: FIXED IND 12UH 230MA 600MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Package / Case: 1210 (3225 Metric), Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -20°C ~ 85°C, DC Resistance (DCR): 600mOhm Max, Q @ Freq: 15 @ 2.52MHz, Frequency - Self Resonant: 21MHz, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 2.52 MHz, Height - Seated (Max): 0.094" (2.40mm), Inductance: 12 µH, Current Rating (Amps): 230 mA.
Інші пропозиції ELJPA120KF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELJ-PA120KF ELJ-PA120KF Виробник : Panasonic Electronic Components HighPower_Type_PF_PE_PC_PA_PB_LC_LA_Rev_Sep_2012.pdf Description: FIXED IND 12UH 230MA 600MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -20°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR): 600mOhm Max
Q @ Freq: 15 @ 2.52MHz
Frequency - Self Resonant: 21MHz
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 2.52 MHz
Height - Seated (Max): 0.094" (2.40mm)
Inductance: 12 µH
Current Rating (Amps): 230 mA