ELJPA121KF PANASONIC
Виробник: PANASONIC
на замовлення 900 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 120UH 75MA 7 OHM SMD.
Інші пропозиції ELJPA121KF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELJ-PA121KF ELJ-PA121KF Виробник : Panasonic Electronic Components ELJ-F.pdf Description: FIXED IND 120UH 75MA 7 OHM SMD
товару немає в наявності
товару немає в наявності