Продукція > ELJ > ELJPA151KF
ELJPA151KF
Виробник:
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис ELJPA151KF
Description: FIXED IND 150UH 70MA 8 OHM SMD.
Інші пропозиції ELJPA151KF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELJ-PA151KF ELJ-PA151KF Виробник : Panasonic Electronic Components ELJ-F.pdf Description: FIXED IND 150UH 70MA 8 OHM SMD
товару немає в наявності
товару немає в наявності