Продукція > ELJ > ELJPA181KF
ELJPA181KF
Виробник:
на замовлення 12800 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис ELJPA181KF
Description: FIXED IND 180UH 65MA 9.5 OHM SMD.
Інші пропозиції ELJPA181KF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELJ-PA181KF ELJ-PA181KF Виробник : Panasonic Electronic Components HighPower_Type_PF_PE_PC_PA_PB_LC_LA_Rev_Sep_2012.pdf Description: FIXED IND 180UH 65MA 9.5 OHM SMD
товару немає в наявності