Продукція > ELJ > ELJPA1R0MF
ELJPA1R0MF
Виробник:
на замовлення 14734 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис ELJPA1R0MF
Description: FIXED IND 1UH 600MA 150 MOHM SMD.
Інші пропозиції ELJPA1R0MF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELJ-PA1R0MF ELJ-PA1R0MF Виробник : Panasonic Electronic Components HighPower_Type_PF_PE_PC_PA_PB_LC_LA_Rev_Sep_2012.pdf Description: FIXED IND 1UH 600MA 150 MOHM SMD
товару немає в наявності