ELJ-FB120KF
ELJ-FB120KF Panasonic Electronic Components
ELJ-FA,FB,FC_Rev2010.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: FIXED IND 12UH 225MA 1.9 OHM SMD
на замовлення 390 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції ELJ-FB120KF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELJ-FB120KF ELJ-FA,FB,FC_Rev2010.pdf ELJ-FA,FB,FC_Rev2010.pdf
на замовлення 500 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
ELJFB120KF
ELJ-FB120KF ELJ-FB120KF Виробник : Panasonic Electronic Components ELJ-FA,FB,FC_Rev2010.pdf Description: FIXED IND 12UH 225MA 1.9 OHM SMD