Технічний опис ELK-E101FA Panasonic
Description: FILTER LC(T) 100PF 50MHZ SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 1207 (3218 Metric), 3 PC Pad, Size / Dimension: 0.126" L x 0.071" W (3.20mm x 1.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Low Pass, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Values: C = 100pF, Height: 0.087" (2.20mm), Filter Order: 3rd, Applications: Data Lines for Mobile Devices, Technology: LC (T-Type), Center / Cutoff Frequency: 50MHz (Cutoff), ESD Protection: No, Part Status: Obsolete, Number of Channels: 1, Current: 2 A.
Інші пропозиції ELK-E101FA
|---|---|---|---|---|---|
| ELKE101FA |
на замовлення 7200 шт: термін постачання 14-28 дні (днів) |
ELK-E101FA | Виробник : Panasonic Electronic Components |