ELK-EA100FA
ELK-EA100FA Panasonic
AWF0000CE1-951066.pdf
Виробник: Panasonic
Ferrite Beads ELKEA EMI Filter H-Rated current typ
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FILTER LC(T) 10PF 500MHZ SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 1207 (3218 Metric), 3 PC Pad, Size / Dimension: 0.126" L x 0.071" W (3.20mm x 1.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Low Pass, Operating Temperature: -20°C ~ 85°C, Values: C = 10pF, Height: 0.087" (2.20mm), Filter Order: 3rd, Applications: Data Lines for Mobile Devices, Technology: LC (T-Type), Center / Cutoff Frequency: 500MHz (Cutoff), ESD Protection: No, Part Status: Obsolete, Number of Channels: 1, Current: 6 A.
Інші пропозиції ELK-EA100FA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELK-EA100FA ELK-EA100FA Виробник : Panasonic Electronic Components ELKEx.pdf Description: FILTER LC(T) 10PF 500MHZ SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 1207 (3218 Metric), 3 PC Pad
Size / Dimension: 0.126" L x 0.071" W (3.20mm x 1.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Low Pass
Operating Temperature: -20°C ~ 85°C
Values: C = 10pF
Height: 0.087" (2.20mm)
Filter Order: 3rd
Applications: Data Lines for Mobile Devices
Technology: LC (T-Type)
Center / Cutoff Frequency: 500MHz (Cutoff)
ESD Protection: No
Part Status: Obsolete
Number of Channels: 1
Current: 6 A
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 50V
Mounting Type: Surface Mount
Type: Low Pass
Values: C = 10pF
Height: 0.087" (2.20mm)
Filter Order: 3rd
Technology: LC (T-Type)
ESD Protection: No
Part Status: Obsolete
Number of Channels: 1
Current: 6 A