ELK-E222FA
ELK-E222FA Panasonic
AWF0000CE1-951066.pdf
Виробник: Panasonic
Ferrite Beads .02 OHM 2A
на замовлення 15116 шт:
Написати відгук
Description: FILTER LC(T) 2200PF 2MHZ SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 1207 (3218 Metric), 3 PC Pad, Size / Dimension: 0.126" L x 0.071" W (3.20mm x 1.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Low Pass, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Values: C = 2200pF, Height: 0.087" (2.20mm), Filter Order: 3rd, Applications: Data Lines for Mobile Devices, Technology: LC (T-Type), Center / Cutoff Frequency: 2MHz (Cutoff), ESD Protection: No, Part Status: Obsolete, Number of Channels: 1, Current: 2 A.
Інші пропозиції ELK-E222FA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELKE222FA
ELK-E222FA ELK-E222FA Виробник : Panasonic Electronic Components ELKEx.pdf Description: FILTER LC(T) 2200PF 2MHZ SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 1207 (3218 Metric), 3 PC Pad
Size / Dimension: 0.126" L x 0.071" W (3.20mm x 1.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Low Pass
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Values: C = 2200pF
Height: 0.087" (2.20mm)
Technology: LC (T-Type)
Center / Cutoff Frequency: 2MHz (Cutoff)
Number of Channels: 1
Current: 2 A