ELL3GM120M PANASONIC
Виробник: PANASONIC
2006
на замовлення 6000 шт:
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 12UH 530MA 400 MOHM.
Інші пропозиції ELL3GM120M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELL-3GM120M ELL-3GM120M Виробник : Panasonic Electronic Components M_Series_ELL3GM.pdf Description: FIXED IND 12UH 530MA 400 MOHM
товару немає в наявності