ELL-3GM180M
ELL-3GM180M Panasonic Electronic Components
M_Series_ELL3GM.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: FIXED IND 18UH 420MA 640 MOHM
Написати відгук
Інші пропозиції ELL-3GM180M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELL-3GM180M ELL-3GM180M Виробник : Panasonic Electronic Components M_Series_ELL3GM.pdf Description: FIXED IND 18UH 420MA 640 MOHM