ELL-3GM1R0N
ELL-3GM1R0N Panasonic Electronic Components
M_Series_ELL3GM.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: FIXED IND 1UH 1.8A SMD
Tolerance: ±30%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.126" L x 0.126" W (3.20mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Wirewound
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.059" (1.50mm)
Part Status: Obsolete
Inductance: 1 µH
Current Rating (Amps): 1.8 A
Написати відгук
Description: FIXED IND 1UH 1.8A SMD, Tolerance: ±30%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.126" L x 0.126" W (3.20mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Wirewound, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.059" (1.50mm), Part Status: Obsolete, Inductance: 1 µH, Current Rating (Amps): 1.8 A.
Інші пропозиції ELL-3GM1R0N
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELL-3GM1R0N ELL-3GM1R0N Виробник : Panasonic Electronic Components M_Series_ELL3GM.pdf Description: FIXED IND 1UH 1.8A SMD
Tolerance: ±30%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Wirewound
Part Status: Obsolete
Inductance: 1 µH
Current Rating (Amps): 1.8 A