ELL-3GM1R3N
ELL-3GM1R3N Panasonic Electronic Components
M_Series_ELL3GM.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: FIXED IND 1.3UH 1.5A 58 MOHM SMD
Написати відгук
Інші пропозиції ELL-3GM1R3N
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELL-3GM1R3N ELL-3GM1R3N Виробник : Panasonic Electronic Components M_Series_ELL3GM.pdf Description: FIXED IND 1.3UH 1.5A 58 MOHM SMD