Продукція > ELL > ELL3GM220M
ELL3GM220M
Виробник:
3D11
на замовлення 100774 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис ELL3GM220M
Description: FIXED IND 22UH 360MA 770 MOHM.
Інші пропозиції ELL3GM220M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELL-3GM220M ELL-3GM220M Виробник : Panasonic Electronic Components M_Series_ELL3GM.pdf Description: FIXED IND 22UH 360MA 770 MOHM
товару немає в наявності