ELL-3GM270M
ELL-3GM270M Panasonic Electronic Components
M_Series_ELL3GM.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: FIXED IND 27UH 330MA 1.05 OHM
Написати відгук
Інші пропозиції ELL-3GM270M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELL-3GM270M ELL-3GM270M Виробник : Panasonic Electronic Components M_Series_ELL3GM.pdf Description: FIXED IND 27UH 330MA 1.05 OHM