ELL-3GM2R2N
ELL-3GM2R2N Panasonic Electronic Components
M_Series_ELL3GM.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: FIXED IND 2.2UH 1.1A 100 MOHM
Написати відгук
Інші пропозиції ELL-3GM2R2N
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELL-3GM2R2N ELL-3GM2R2N Виробник : Panasonic Electronic Components M_Series_ELL3GM.pdf Description: FIXED IND 2.2UH 1.1A 100 MOHM