ELL-3GM2R7N
ELL-3GM2R7N Panasonic Electronic Components
M_Series_ELL3GM.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: FIXED IND 2.7UH 1A 110 MOHM SMD
Написати відгук
Інші пропозиції ELL-3GM2R7N
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELL-3GM2R7N ELL-3GM2R7N Виробник : Panasonic Electronic Components M_Series_ELL3GM.pdf Description: FIXED IND 2.7UH 1A 110 MOHM SMD