ELL-3GM330M
ELL-3GM330M Panasonic Electronic Components
M_Series_ELL3GM.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: FIXED IND 33UH 310MA 1.2 OHM SMD
Написати відгук
Інші пропозиції ELL-3GM330M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELL-3GM330M ELL-3GM330M Виробник : Panasonic Electronic Components M_Series_ELL3GM.pdf Description: FIXED IND 33UH 310MA 1.2 OHM SMD