ELL-3GM3R9N
ELL-3GM3R9N Panasonic Electronic Components
M_Series_ELL3GM.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: FIXED IND 3.9UH 940MA 140 MOHM
Написати відгук
Інші пропозиції ELL-3GM3R9N
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELL-3GM3R9N ELL-3GM3R9N Виробник : Panasonic Electronic Components M_Series_ELL3GM.pdf Description: FIXED IND 3.9UH 940MA 140 MOHM