ELL-3GM5R1N
ELL-3GM5R1N Panasonic Electronic Components
M_Series_ELL3GM.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: FIXED IND 5.1UH 690MA 240 MOHM
Написати відгук
Інші пропозиції ELL-3GM5R1N
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ELL-3GM5R1N ELL-3GM5R1N Виробник : Panasonic Electronic Components M_Series_ELL3GM.pdf Description: FIXED IND 5.1UH 690MA 240 MOHM